Ant savo Hyundai Ioniq electric turiu R16 žiemines padangas kurios yra labai triukšmingos. Važiuojant…

Ant savo Hyundai Ioniq electric turiu R16 žiemines padangas kurios yra labai triukšmingos. Važiuojant Kaunas-Vilnius atrodo, jog lėktuvu skristum (ne dėl greičio). Net neskaitant to, kad padangos nedygliuotos. Mąstau, kad reikia pasikeisti padangas, o gal tuo pačiu nusipirkti ir ratus su padangomis, mat dabar uždėti skardinukai net be “kalpokų” atrodo nekažką. Pasidalinkite, kokias žiemines padangas…

Ant savo Hyundai Ioniq electric turiu R16 žiemines padangas kurios yra labai triukšmingos. Važiuojant…

Ant savo Hyundai Ioniq electric turiu R16 žiemines padangas kurios yra labai triukšmingos. Važiuojant Kaunas-Vilnius atrodo, jog lėktuvu skristum (ne dėl greičio). Net neskaitant to, kad padangos nedygliuotos.

Mąstau, kad reikia pasikeisti padangas, o gal tuo pačiu nusipirkti ir ratus su padangomis, mat dabar uždėti skardinukai net be “kalpokų” atrodo nekažką.

Pasidalinkite, kokias žiemines padangas naudojate jūs ir ar esate patenkinti jų sukibimo kokybe bei triukšmingumu!

O gal kas ir ratus (r16, 5×114.3, 6.5J, ET50, 67.1)/ padangas (205/55-60/R16) galite pasiūlyti. Ratų naujų nereikia, o padangų reikia naujų ar mažai naudotų.

#silence

11 minčių apie „Ant savo Hyundai Ioniq electric turiu R16 žiemines padangas kurios yra labai triukšmingos. Važiuojant…“

  1. Dunlop winter sport 5. Puikios ir net tylesnės už vasarines Michelin energy saver! Su leafo garso izoliacija labai aktualu 🙂

  2. Galvoju, kad čia bus labiau ne padangų, o elektromobilio bėda. Galbūt klystu. Bet ar nebus, kad dėl noro atsisakyti kuo daugiau svorio, beveik visai nėra garso izoliacijos?

  3. Spėju vistiek kažką reikia paaukoti: triukšmą, manevringumą arba pinigus. Radau viename straipsnyje: “Самым тихим комплектом мы выбрали Michelin, покрышки-“тихони”. Комфортная составляющая на среднем уровне. При выполнении контраварийных маневров машина более склонна к скольжению. Hankook также шумноват, но вот по неровностям везет комфортнее относительно других.

  4. Gal guolis kuris jau atgyveno savo, o ne padangos, jei jausmas toks stiprus. 🙂 bet masina speju nauja, tai neturetu. Jei ka nesunku patikrint vaziuojant

  5. Šiai žiemai nusipirkau Michelin koncernui priklausančio gamintojo Kleber Krisalp HP3 padangas. Likau nustebintas viskuo: tiek tylumu, tiek sukibimu, tiek kaina 😱

  6. Galiu tik pakartoti jau parašytą komentarą (viskas 1:1) : “Šiai žiemai nusipirkau Michelin koncernui priklausančio gamintojo Kleber Krisalp HP3 padangas. Likau nustebintas viskuo: tiek tylumu, tiek sukibimu, tiek kaina”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *