Kiek žiemą galima nuvažiuoti su Mitsubishi Outlander PHEV? Štai pavyzdys iš šiandien – 25…

Kiek žiemą galima nuvažiuoti su Mitsubishi Outlander PHEV? Štai pavyzdys iš šiandien – 25 km elektriniu režimu su trim šaltos mašinos kelionės startais. Lauke minus 4-5 laipsniai. Jei būtų važiuojama be sustojimo, tikėtina, galima būtų įveikti ir 30 km. Na, o jei būtų dažniau stojama, atitinkamai, nuvažiuojamas atstumas būtų mažesnis. Mano asmeniniams poreikiams tai -…

Kiek žiemą galima nuvažiuoti su Mitsubishi Outlander PHEV? Štai pavyzdys iš šiandien – 25…

Kiek žiemą galima nuvažiuoti su Mitsubishi Outlander PHEV? Štai pavyzdys iš šiandien – 25 km elektriniu režimu su trim šaltos mašinos kelionės startais. Lauke minus 4-5 laipsniai. Jei būtų važiuojama be sustojimo, tikėtina, galima būtų įveikti ir 30 km. Na, o jei būtų dažniau stojama, atitinkamai, nuvažiuojamas atstumas būtų mažesnis.

Mano asmeniniams poreikiams tai – kiek per mažai, bet jei jūsų darbo vieta arčiau namų, su Mitsubishi Outlander PHEV galite būti beveik elektrinis ir žiemą.

Tiesa, Outlander PHEV Jūsų neklausdamas kažkiek naudoja vidaus degimo variklį šildymui, tad 100% elektrinio režimo žiemą nepasieksite.

#Mitsubishi #Outlander #Phev #žiema4 mintys apie „Kiek žiemą galima nuvažiuoti su Mitsubishi Outlander PHEV? Štai pavyzdys iš šiandien – 25…“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *