Elinta elektromobilių įkrovimo stotelėKitas Kauno įkrovimo stoteles Kaune jau esu aprašęs ir ne kartą jose kroviausi savo Nissan Leaf, o šioje – Elinta įmonės kieme, pirmą kart apsilankiau tik dabar. Nors pro šią vietą per pusę metų važiavau begalę kartų, bet visi jie buvo savaitgalį, o Elinta kieme esanti stotelė pasiekiama tik darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos. Kadangi mano darbo laikas – nuo 9 iki 18, neturėjau galimybių išbandyti stotelės ir darbo metu.

Tikslumo dėlei reiktų pasakyti, kad ši įkrovimo vieta yra ne visai Kaune, o Kauno rajone, kelyje Kaunas – Jonava. Kitas dalykas – tai ne viena įkrovimo stotelė, o visa krūva. Elinta kompanijos padalinys Elinta Motors elektromobiliais gali paversti beveik bet kokį jūsų automobilį – nuo mažojo Toyota IQ iki Iveco mikroautobuso ar egzotiškojo Mazda RX8. Taigi, elektrinių transporto priemonių šiame kieme apstu. Elinta taip pat gamina ir elektromobilių įkrovimo stoteles, tad nenuostabu, kad kieme jų yra ne viena ir ne dvi.

Įkrovimo stotelės vieta

elintaElinta įkrovimo stoteles rasite Terminalo g. 3, Biruliškių k., Karmėlavos seniūnijoje, Kauno rajone. Kitaip ši vieta žinoma kaip Kauno LEZ (laisvoji ekonominė zona).

Kaip visada, kad būtų paprasta rasti šią įkrovimo vietą, pridedu nuorodas į maps.lt bei maps.google.com svetaines:

elinta-maps-lt

Įkrovimo stotelės GPS koordinatės:

  • 500464, 6089545 (LKS)
  • 54.941905, 24.007247 (WGS)
  • 54° 56′ 30.86″, 24° 0′ 26.09″ (WGS)

Jungtys

dsc_0360Visos stotelės Elinta kieme elektromobilių vairuotojams turėtų būti puikiai pažįstamos – tokias, gražiai naktį šviečiančias stoteles rasite naujausioje Kauno įkrovimo stotelėje prie prekybos miestelio Urmas ar vienoje iš naujausių Vilniaus įkrovimo stotelių, prie ERGO draudimo pastato.

Type 2 MennekesVisos jos turi po dvi Type 2 vidutinio greičio įkrovimo jungtis, tad, net ir turint omenyje gausų būrį šiame kieme reziduojančių elektromobilių, bent vieną laisvą įkrovimo jungtį tikrai turėtumėte rasti.

Įkrovimo kaina

dsc_0333Įkrovimas nieko nekainuoja, tiesa įkrovimo paleisti patiems nepavyks. Visos stotelės pasiekiamos internetu Elinta administratorei ir ji įkrovimą paleis vos jums to paprašius. Taip pat jums pasiūlys ir kavos!

Kai viskas taip puiku, labai gaila, kad tiek daug stotelių nepasiekiamos po darbo ir savaitgaliais. Jei ne šitas minusas – būtų nerealiai gera vieta lankytis ir krauti savo elektromobilį.

Beje, išbandžiau turimus įkrovimų stotelių paleidimo pakabukus ir korteles, bet „nuhakinti” įkrovimo paleidimo nepavyko 🙂

Previous articleNissan Leaf stiklo rasojimas
Next articleElektromobilio Nissan Leaf kilometrų kaina (lapkritis)

11 COMMENTS

    • 800-900k eur. pinigine irgi praplest reix gerokai 🙂 brangiausia tesla net tokiam kontekse atrodo kukliai su savo ~160k eur 🙂 o greiciu nusileidzia tik 200+ zonoje. ir gali 7 zmones vezht 🙂

  1. Parduotuve jau savaite kaip dirba. Uzvakar buvau 23val. tai veike. Vakar 18va.l ir 24val. neveike. Siendien nera reikalo vaziuoti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here