Panašu, kad Opel Ampera-e mes Europoje nelabai pamatysim – prieš kelias savaites Norvegai sustabdė naujų užsakymų priėmimą, nes iš esamų kelių tūkstančių sugebėjo pristatyti tik kelis šimtus. Kaip bus toliau – neaišku.

Opel parduotas Peugeot/Citroen grupei ir nebepriklauso General Motors (GM), tad GM dabar tikrai nebesuinteresuotas padėti konkurentui ir jam gaminti elektromobilius. Ypač, jei GM su kiekvienu Chevrolet Bolt / Opel Ampera-e patiria nuostolius, kaip teigiama oficialiuose pranešimuose.

Nauja, didesnė kaina

Dar viena šviežia naujiena – Opel Norvegijoje pristatė naujas Ampera-e kainas, kurios gerokai aukštesnės, nei senosios. Su nauja kaina Opel Ampera-e jau pasidaro nelabai protingai brangus… Stipriai brangesnis už pradinę Tesla Model 3 kainą…

Tikėkimės, su Tesla Model 3, kai jo gamyba jau bus sureguliuota neatsitiks panaši istorija. Kita vertus – jei ir atsitiks – tai bus po metų, o labiau tikėtina – po dviejų.

Taigi, bent jau Europoje atrodo, jog General Motors bando nužudyti antros kartos elektromobilį pačioje jo populiarumo viršūnėje, nes tai jiems nebenaudinga…

Spėkit, kam tai naudinga?

O žinote, kas pikčiausia – jog Renault-Nissan aljanso vadovas Carlos Ghosn ir vėl yra teisus, pristatęs Nissan Leaf ne su 60 kWh, o tik su 40 kWh baterija, nes realios konkurencijos iš „šešiasdešimtukų” nėra.
Jau anksčiau žinojom, kad Bolt / Ampera-e nebus su vairu dešinėje, tad Nissan ir kiti gamintojai iš kart laimėjo prieš GM/Opel UK, Australijoje, Japonijoje ir dar visoje krūvoje rinkų. O dabar panašu, jog laimi ir Europoje… Tesla Model 3 dar nėra, Opel Ampera-e, panašu, jau nėra… Nebent Nissan turėtų bėdų su gamyba, kas tokiam gamintojui tikrai nebūdinga.

Tas Ghosn’o įžvalgumas, ateities numatymas ir atitinkamų teisingų sprendimų priėmimas jau nervina… Bet, kita vertus, be jo klausimas ar būtume apskritai taip greit sulaukę antros kartos elektromobilių ir kitų autogamintojų pažadų šokti į elektromobilių traukinį.

Štai video apie visą šią istoriją:

Previous articleNemokamas elektromobilio parkavimas Vilniuje 2017
Next articleDelfi straipsnis apie elektromobilių problemas, apie kurias niekas nešneka

3 COMMENTS

  1. Laba diena,

    Ieškau Chevrolet Bolt Ev arba Opel Ampera E -kebulo bei vaziuokles detaliu. Gal kas turi kontaktus tiekeju arba žino kur galima įsigyti? Dėkoju

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here