kraunamas-tesla-model-s-elektromobilis-70416824Kaip jau rašiau straipsnelyje apie pirmąją mano Nissan Leaf kelionę iš Šiaulių į Kauną, kelionei užbaigti naudojau PC Mega įkrovimo stotelę. Viską apie ją išsiaiškinau dar pieš kelionę, kad atvažiavęs ne tik žinočiau kur tiksliai yra įkrovimo stotelė, bet ir kaip ja galiu pasinaudoti.

Įkrovimo stotelės vieta

Stotelė įrengta prekybos centro „nugarinėje” dalyje, Vytėnų mikrorajono pusėje, prie RIMI parduotuvės įėjimo. Atvažiavęs ten pirmą kartą sužinojau, kad ir iš kitos PC Mega pusės yra įėjimas į jį bei Rimi parduotuvę. Nesu dažnas šio PC lankytojas, bet šis praėjimas tikrai nudžiugino, mat, maniau, kad teks apeiti visą PC ieškant įėjimo.

Taigi, prie PC Mega esančioje įkrovimo stotelėje galite krautis elektromobilį tik jei turite PC Mega išduodamą kortelę. Ją gausite informacijos skyriuje (prie akvariumo), o išdavimas užtruks vos kelias minutes (žinoma, jei nebus eilės).

Jungtys

Įkrovimo stotelė turi dvi jungtis (ne laidus su kištukais) – Type 2 (Mennekes) ir standartinę (Schuko). Jei jūsų elektromobilis neturi Type 2 jungties arba perėjimo į šią jungtį, galėsite krautis tik su savo naminiu krovikliu:

Type 2 Mennekesstandartine rozete - schuko

Deklaruojami įkrovimo režimai:

  • Mode 2 (lėtas krovimas, 3-7 kW)
  • Mode 3 (greitas krovimas, 8-22 kW)

Mano Nissan Leaf komplekte turėjo tik naminį (buitinį) kroviklį su standartine Schuko jungtimi, tad jungiausi prie šios jungties. Krovimo laiko nematavau, įkrovimo procentų irgi, tad statistika apie šią įkrovimo stotelę kol kas pasidalinti negaliu.

Kaina

Įkrovimas nemokamas, bet reikalinga PC Mega informacijoje (darbo laiku) išduodama kortelė

2 COMMENTS

  1. Type 2 to type 1 laidas 5m 16a £100, 32a – £120. Tiesa, siūlyčiau iškart imti 10m, nes tegul ir sunkesnis, bet žymiai praktiškesnis.
    Už 10m 32a laidą – £150.
    Pas mane UK plug, tai 13a, kraunasi 9h su juo. Schuko berods 16a yra, tai kokias 7.5h tikriausiai krautųsi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here