durų garso izoliacijaJei anksčiau, pasakodamas apie vibro bei garso izoliacijos teikiamus privalumus naudojau svetimus vaizdo įrašus, tai šiam įrašui padariau savus „home made videos”. Įrašas bus trumpas, bet parodantis, ką galima pasiekti baigus procesą „durų garso izoliacija”.

Demonstracijai naudojau elementarią vandens srovę. Kadangi Nissan Leaf durų garso izoliacija gamintojas švelniai tariant nesirūpino, vandens srove plaunant šį elektromobilį atrodo, jog tai – metalinis kibiras. 

Standartinė Nissan Leaf durų garso izoliacija

Štai kaip „skamba” Nissan Leaf durys be jokios papildomos garso izoliacijos:

Juk puikiai, ar ne ? 🙂

Standartinė vs papildoma durų garso izoliacija

Po to, kai vienas duris apdirbau trim sluoksniais Silent Coat garso izoliacijos, rezultatas „šiek tiek” pasikeitė. Palyginimas išorėje atrodo taip:

Atsiprašau už vaikų išnaudojimą demonstracijai vykdyti. Tiesiog nesugalvojau, kaip sėdėti viduje ir filmuoti bei tuo pačiu metu pilti vandenį su vandens žarna ant Nissan Leaf elektromobilio šono. Taigi, štai kaip viskas atrodo ir girdisi iš vidaus:

Rezultatas

Man asmeniškai atrodo, kad rezultatas akivaizdus ir atperka sugaištą laiką bei investicijas. Na o jums palieku spręsti patiems – verta durų garso izoliacija jūsų laiko ir pinigų, ar ne.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here